امروز شنبه 30 فروردین 1393 - Sat 04 19 2014

آخرین زمان بروزرسانی 07:30:00فراخوان جشنواره «سجاده های سرخ» در دهلران اعلام شد

چهارشنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۲
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران از برگزاری جشنواره دفاع مقدس با عنوان سجاده های سرخ در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران; ایرج رضایی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: جشنواره ادبی- هنری سجاده های سرخ(هشت بهشت)  با همت سپاه پاسداران ناحیه دهلران و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهلران برگزار می گردد.
 
وی بیان کرد: این جشنواره با هدف پاسداشت هشت سال حماسه و قهرمانی‌های رزمندگان جان بر کف این مرز و بوم با حضور هنرمندان گران قدر این شهرستان در قالب موضوعات داستان کوتاه، شعر، عکس، نمایش، نقاشی و خط برگزار خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه تمامی موضوعات مربوط به هشت سال دفاع مقدس قابلیت حضور در جشنواره را دارند، اظهار کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود در راستای موضوعات دفاع مقدس، دفاع مقدس درآئینه عاشورا، نشرفرهنگ ایثار وشهادت به صورت بازنمایی خاطرات رزمندگان دفاع مقدس، نشر فرهنگ ایثار و خودگذشتگی در عصر حاضر، حضور جوانان و خلق حماسه دفاع مقدس و ما و بازماندگان دفاع مقدس به دبیرخانه جشنواره واقع دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهلران ارسال کنند.
 
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران عنوان کرد:  آخرین مهلت ثبت نام علاقه‌مندان در این جشنواره و ارسال آثار شنبه ۶ مهرماه امسال می باشد.
 
 
وی خاطرنشان کرد: همزمان با برگزاری اختتامیه جشنواره مصادف با ۷ مهرماه امسال از برگزیدگان با اهدای جوایز نقدی در بخش های مختلف تقدیر خواهد شد.
 
انتهای پیام/

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۸ )

افزودن نظر


محل کنونی شما اخبار اخبار شهرستان اخبار عمومی فراخوان جشنواره «سجاده های سرخ» در دهلران اعلام شد